NADPŘIROZENO

Nejděsivější mučící nástroje

24. listopadu 2015 v 15:48 | STITCHES.
Nic se nevyrovná brutalitě, která byla použita při jejich tvorbě. Cílem bylo způsobit mučivou bolest, ale zároveň ji snášet tak dlouho, jak jen to bude možné. Některá zařízení ani nikdy nebyla použita (nebo se o tom neví), protože už jen jejich myšlenka byla příliš hrozná.


1. Skřipec - Vynález ze středověku, vyrobený z dřevěných rámů a dvou lan, které jsou umístěny dole a nahoře. Oběť se zabezpečí a její končetiny se natahují, což vede k posunutí kostí, anebo v některých případech se končetiny od těla kompletně odtrhnou.

Existují duchové?

23. listopadu 2015 v 15:28 | STITCHES.
candle and witch image

Vždy mě nějakým způsobem k sobě přitahovalo tajemno a nadpřirozené věci. Mnohokrát jsem přemýšlela nad tím, jestli doopravdy existují duchové a nadpřirozené síly. Jako malé dítě jsem se strašně bála tmy, protože jsem si myslela, že se z té tmy vynoří nějaký duch a bude mě strašit. Od malička věřím na duchy, nikdy jsem si nechtěla připustit, že jsou mezi námi, ale tolik vlastních zkušeností mi potvrdilo, že jsou.

Stalo se mi nespočet věcí, které si nedokážu logicky vysvětlit. Ať už přes hlasy a kroky, které velmi často slýchávám u mě doma, tak i vnímání cizí přítomnosti. Vnímání cizí přítomnosti? Říkáte si nejspíš, co jsem za blázna, a píšu tu bláboly. Ale doopravdy cítím takovou zvláštní energii, když je to "něco" semnou v pokoji. Většinou se to projevuje tak, že nemohu spát, často se v noci budím a nebo mám špatné sny. Hodněkrát jsem se ptala babičky a dědy, jestli v tomhle bytě bydlel někdo před námi, ale prý ne, jsme první majitelé.

Jednou byla u nás na návstěvě moje 5 letá ségra ( nestýkáme se, nebydlíme spolu ), dovedla jsem ji k sobě do pokoje, nachystala ji hračky, aby si mohla hrát, a já jsem odběhla dělat večeři do kuchyně. Slyšela jsem, jak si v pokoji mluví nahlas sama pro sebe, ale nebrala jsem si to nějak k srdci, vždyť je to malý děcko a jen si hraje. Došla jsem do pokoje s hotovou večeří a jen co jsem vešla, jsem se docela zarazila. Ségra seděla na mé posteli v tureckém sedu, otočená hlavou ke zdi, a ani nezaregistrovala, že jsem vešla do pokoje. Absolutně ignorovala moji přítomnost a něco si tam šuškala.

"Claudie, co tam děláš?" , zeptala jsem se a byla jsem zvědavá na odpověď.
"Povídám si se svým kamarádem" , a začala se usmívat.

V tu chvíli mi ztuhla krev v žilách! Samozřejmě, že v pokoji nikdo jiný nebyl, jen my dvě. Seděla s nepřítomným výrazem u zdi a sdělila mi tuhle věc. Vždy se snažím tyhle věci nějak logicky odůvodnit, jenže tohle se nijak odůvodnit nedalo. Říká se, že malé děti jsou náchylnější k paranormálním věcem, a mají větší vnímání než my dospělí. A nebo taky se stává, že z nedostatku pozornosti si děti vytvářejí tzv. imaginární přátele, kteří existují jen v jejich mysli, a ve skutečnosti neexistují.

Děje se mi hodně věcí, které si nedokážu vysvětlit a tak u nich zůstává jen velký otazník. Mohla bych o tom napsat článek, ale jen pokud by jste měli o to zájem, je to docela citlivé téma, které nepíšu jen tak z prdele veřejně.

VEŘÍTE NA DUCHY A NADPŘIROZENÉ VĚCI? STALO SE VÁM NĚKDY NĚCO NEVYSVĚTLITELNÉHO?
 
 

Reklama