FILMY

Srbský film | Srpski film 2010

25. listopadu 2015 v 22:09 | STITCHES.

ŽÁNR: HOROR, DRAMA, EROTICKÝ

Máte rádi zvrhlost a máte silný žaludek? Jste typ člověka, kterého jen tak nic nerozháže? Chcete se podívat pravdě do očí? Tak tohle je něco pro vás.

Shrnutí filmu jednou větou - Extrémní kombinace největší lidské bestiality a porna bez cenzury.
Srpski film vyvolal v roce 2010 velký rozruch u diváků. Nálepku nejodpornější film všech dob dostal dle mého názoru oprávněně a vystihuje přesně to, co se ve filmu děje.


Moudro na začátek? Nikdy nepodepisujte smlouvu, kterou jste si předem nepřečetli. Takovéhle filmy se netočí každý den. Ze začátku se jedná o snímek o vyhaslé pornohvěžde, která žije rodinným životem a v nečekanou chvíli příjde nabídka, která se neodmítá. Co následuje potom je sled brutálních a nechutných scén, které jsou šokující a popis se sem nehodí. Težko říct, jestli režisér chtěl pouze provokovat, a nebo ukázat pravdu a špínu dnešního světa? To je už na divákovi, v jakém smyslu si to pojme. Podle mého názoru chtěl vyvolat bouřlivé diskuze a chtěl šokovat diváky, protože tyhle věci se doopravdy kolem nás dějí, jen to nevidíme, nebo spíš nechceme.

Po shlédnutí tohodle filmu jsem ještě půl hodiny koukala nechápavě do zdi, protože jsem neměla slov. Nikdy jsem neviděla takhle zvrhlý a nechutný film. U některých scén jsem myslela, že to nevydržím a vypnu to. Ale nakonec jsem to zvládla dodívat do konce. Určitě vám ho mohu doporučit, ale jen pokud jste silné povahy.

Můj oblíbený horrorcore raper má dokonce o tomhle filmu i písničku. Jako neoficální videoklip jsou použity scény z filmu.


CO SI MYSLÍTE O TOMHLE FILMU VY? PODÍVATE SE NA NĚJ?
 
 

Reklama